Polecane

Najnowsze


Szablony na zamówienie, poprawki szablonów

Ponieważ często pytacie mnie w komentarzach czy też poprzez formularz kontaktowy, czy robię szablony na zamówienie odpowiem tutaj, tak aby wszyscy mieli dostęp do tego.

Tak, robię szablony na zamówienie.

Często pytacie mnie również, czy pomogłabym Wam dostosować szablon, który pobraliście z Internetu. Często pobieracie szablon, instalujecie go na blogu i widzicie, że coś jest nie tak. Najczęściej problem dotyczy polskich czcionek (czyli nie wyświetlają się poprawnie takie litery jak: ą ę ł ń ó itp). Może polegać również na modyfikacji kolorów, powiększeniu zdjęć ... itp.

Tak, robię poprawki szablonów. Mogę dla was edytować szablon, również darmowy pobrany z Internetu.

Czy taka usługa jest bezpłatna?

Tak, jeżeli udzielam porady na blogu to jest ona bezpłatna. 
Zaznaczam jednak, że nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na wszystkie komentarze i zapytania - choć staram się o to bardzo.
Jeżeli chodzi o pytania dotyczące modyfikacji szablonów, to w grę wchodzi również ograniczenie czasowe. Ponieważ muszę pobrać szablon, wgrać go na bloga testowego i dokładnie mu się przyjrzeć. Jak jest zbudowany i jak wprowadzić zmiany, o które pytacie. Dlatego za taką pomoc oczekuję zapłaty. Zwykle jest ona symboliczna i wynosi  np 50zł (kwota zależy od tego jak duże i czasochłonne są to zmiany).

Chciałabym, abyś pomogła mi wprowadzić zmiany w szablonie, który pobrałam. Jak  wygląda taka współpraca?
Najlepiej napisać do mnie korzystając z Formularza Kontaktowego (obecnie na pasku bocznym po prawej stronie). Proszę wskazać szablon, który chcesz modyfikować oraz opisać zmiany, których chcesz dokonać.
Najczęściej wygląda to tak, że wprowadzam oczekiwane poprawki i prezentuję poprawiony szablon na przykładowym blogu. Po przekazaniu szablonu udzielam też pomocy w wykonanym zakresie. Przez okres tygodnia możesz szablon potestować, jeśli zauważysz błędy to w tym czasie poprawię je bez dodatkowych opłat.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz