Szablony na blogi Blogger (blogspot)

Piękne, nowoczesne i funkcjonalne szablony dla blogerów blogujących na platformie Blogger

Szablon KOLORA

szablon na bloga

Szablon Simpla

szablon na bloga blogger/blogspot

Szablon STYLIA

szablon na bloga

Najnowsze na blogu

Porady, dokładne instrukcje krok po kroku i wiele więcej. Poradnik blogera

Szablony na zamówienie, poprawki szablonów

sobota, 21 marca 2015
Ponieważ często pytacie mnie w komentarzach czy też poprzez formularz kontaktowy, czy robię szablony na zamówienie odpowiem tutaj, tak aby wszyscy mieli dostęp do tego.

Tak, robię szablony na zamówienie.

Często pytacie mnie również, czy pomogłabym Wam dostosować szablon, który pobraliście z Internetu. Często pobieracie szablon, instalujecie go na blogu i widzicie, że coś jest nie tak. Najczęściej problem dotyczy polskich czcionek (czyli nie wyświetlają się poprawnie takie litery jak: ą ę ł ń ó itp). Może polegać również na modyfikacji kolorów, powiększeniu zdjęć ... itp.

Tak, robię poprawki szablonów. Mogę dla was edytować szablon, również darmowy pobrany z Internetu.

Czy taka usługa jest bezpłatna?

Tak, jeżeli udzielam porady na blogu to jest ona bezpłatna. 
Zaznaczam jednak, że nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na wszystkie komentarze i zapytania - choć staram się o to bardzo.
Jeżeli chodzi o pytania dotyczące modyfikacji szablonów, to w grę wchodzi również ograniczenie czasowe. Ponieważ muszę pobrać szablon, wgrać go na bloga testowego i dokładnie mu się przyjrzeć. Jak jest zbudowany i jak wprowadzić zmiany, o które pytacie. Dlatego za taką pomoc oczekuję zapłaty. Zwykle jest ona symboliczna i wynosi  np 50zł (kwota zależy od tego jak duże i czasochłonne są to zmiany).

Chciałabym, abyś pomogła mi wprowadzić zmiany w szablonie, który pobrałam. Jak  wygląda taka współpraca?
Najlepiej napisać do mnie korzystając z Formularza Kontaktowego (obecnie na pasku bocznym po prawej stronie). Proszę wskazać szablon, który chcesz modyfikować oraz opisać zmiany, których chcesz dokonać.
Najczęściej wygląda to tak, że wprowadzam oczekiwane poprawki i prezentuję poprawiony szablon na przykładowym blogu. Po przekazaniu szablonu udzielam też pomocy w wykonanym zakresie. Przez okres tygodnia możesz szablon potestować, jeśli zauważysz błędy to w tym czasie poprawię je bez dodatkowych opłat.Autor: Kasia Kluska (blogia / blogopasja)

Prześlij komentarz

Zamów szablon

Podobają ci się moje szablony?
Chcesz kupić szablon, ale masz jeszcze pytania? Napisz.

A może indywidualny projekt?
Szablon na zamówienie to indywidualny wygląd bloga, stworzony specjalnie dla Ciebie.

Kocham piękne rzeczy, kocham projektować wyglądy blogów, kocham tworzyć niesamowite szablony. Doskonale znam Bloggera, jestem programistą, łatwo współpracuję z ludźmi i nie spocznę zanim nie stworzę doskonałego bloga dla Ciebie. Więc ... na co jeszcze czekasz? Napisz do mnie.

Nazwa (np imię, nazwisko):

E-mail (pole obowiązkowe):

Wiadomość (pole obowiązkowe):