Polecane

Najnowsze


Szablon na blogspot do pobrania za darmo: zabawa czerwcowa

Przedstawiam kolejny szablon na bloga blogspot do pobrania za darmo. Szablon został zaprojektowany i stworzony przeze mnie. Możecie go otrzymać za darmo biorąc udział w tej zabawie.

Rozpoczynamy kolejną zabawę, w której możecie otrzymać darmowe szablony, dzięki którym szybko odmienicie wygląd swojego bloga.
Szablon: Black and White

 • szablon w kolorystyce uniwersalnej, czarno-białej
 • szablon posiada górny czarny pasek zawierający menu będący zawsze widoczny na górze strony (tak jak na moim blogu jest pasek czerwony). Menu jest w pełni edytowalne poprzez gadżet
 • wyśrodkowany nagłówek (tytuł, logo)
 • szablon posiada prawy pasek boczny. Znajduje się w nim specjalnie przygotowany gadżet Popularne posty, który zawiera duże miniatury zdjęć popularnych postów
 • posty prezentowane są w profesjonalny sposób: tytuł posta na  środku, pod nim data publikacji.  Na stronie głównej przy wykorzystaniu skrótów posta, znajdują się ładnie wyrównanie zdjęcia z postów. Mają one jednakowe wymiary, gdy zdjęcie ma inny format jest precyzyjnie przycięte i wyrównane


Ponieważ w poprzedniej edycji miałam nieco zamieszania, zmieniłam zasady zabawy.

Zasady uczestnictwa , czyli jak otrzymać szablon za darmo

Zabawa rozpoczyna się dziś, we wtorek 9 czerwca, i trwa do końca czerwca. Warunkiem obowiązkowym przystąpienia do zabawy czerwcowej i pobrania szablonu za darmo jest:

 • umieszczenie komentarza pod tym postem ze zgłoszeniem się do tej zabawy. W komentarzu może znajdować się adres waszego bloga. Może znajdować się link/odnośnik do posta na waszym blogu, który zawierać będzie informacje o tej zabawie (patrz warunek dodatkowy)
 • umieszczenie na swoim blogu w widocznym miejscu (najlepiej w pasku bocznym) banneru tej zabawy wraz z odnośnikiem do tego bloga i utrzymanie go do końca czerwca
 • wysłanie emaila zawierającego:
  - imię i nazwisko,
  - dane z komentarza (wasz nick, nazwę która widoczna jest przy komentarzu tego posta) - tak abym mogła powiązać komentarz z adresem mail
  - adres bloga na którym miałby zostać umieszczony szablon (prawo do wykorzystania szablonu przysługiwać będzie tylko temu blogowi),
  - adres bloga, na którym umieściliście banner (jeśli jest inny niż ten powyżej)
Adres email:
Proszę o wysłanie tylko jednego maila, w którym znajdą się wszystkie wymagane informacje.

Dodatkowym kryterium jest umieszczenie na swoim blogu informacji o tej zabawie, która znajdzie się w poście. Powinien być to najnowszy post na waszym blogu (a przynajmniej aktualny, publikowany w czerwcu). Powinien zawierać adres tego bloga (czyli: blogopasja.blogspot.com) oraz informacje o tej zabawie czerwcowej, najlepiej wraz z linkiem, czyli odnośnikiem. Adres, link (odnośnik) do posta, proszę przesłać drogą mailową.
W przypadku dużej ilości zgłoszeń ocenie może podlegać również treść, zawartość komentarza, który umieścicie  pod tym postem.Prawo do pobrania szablonu za darmo otrzymają:

 • trzy osoby, które spełnią warunki obowiązkowe (wszystkie trzy warunki obowiązkowe) jako pierwsze. Nie musi być spełnione kryterium dodatkowe.
 • trzy osoby, które spełniły warunki obowiązkowe oraz dodatkowy. Będą to osoby wytypowane na podstawie zawartości postów na swoich blogach. Czyli w tym wypadku nie decyduje kolejność, a to czy wasze wpisy będą ciekawe, inspirujące czy też zaskakujące. Szansę ma każdy, kto spełni wszystkie warunki (nie mogę prowadzić losowania, bo nie jest to zgodne z polskim prawem).

Szablon na bloga blogspot / blogger do pobrania za darmo

Banner do umieszczenia na blogu

Szablon na bloga do pobrania za darmo
Szablon na bloga blogspot


Instrukcja wstawienia bannera


 1. Przejdź do swojego bloga. Kliknij UKŁAD,  a następnie w wybranym miejscu (najlepiej pasku bocznym) kliknij DODAJ GADŻET
 2. Wybierz gadżet o nazwie OBRAZ po prostu klikając na nim
 3. Uzupełnij pola:
  Tytuł: wpisz co chcesz np: Szablon na bloga
  Podpis: pozostaw puste lub wpisz co chcesz np: Pobierz szablon
  Link:
   skopiuj i wklej:
    http://blogopasja.blogspot.com/2015/06/szablon-na-bloga-blogspot-html-blogger.html

  Obraz:
  zaznacz 
 4. Zapisz wprowadzone zmiany, klikając przycisk Zapisz

Ogłoszenie wyników


Ogłoszenie listy blogów, które otrzymują prawo do pobrania szablonu za darmo, nastąpi na tym blogu. Ponieważ zabawa trwa do końca czerwca, wyniki zostaną opublikowane w pierwszych dniach lipca. Opublikowane zostaną tylko adresy blogów, bez podawania waszych danych. Poinformuję was też drogą mailową oraz prześlę szablony (html, format .xml).

Otrzymanie szablonu za darmo, licencja

Szablony zostaną przesłane drogą email, na adres z którego otrzymałam zgłoszenie. Prawo do korzystania z szablonu przysługuje tylko temu blogowi (jednemu), który został zgłoszony drogą email przez osobę o podanym imieniu i nazwisku. Nie zezwalam na wielokrotne używanie szablonu na różnych blogach, ani na odstąpienie szablonu innej osobie. Nie zezwalam również na adaptację szablonu przeznaczonego na platformę blogspot/blogger do innych celów, w tym do innych platform (systemów) blogowych. Warunkiem darmowej licencji jest brak modyfikacji w stopce bloga, która zawiera informacje o autorze.


Aktualizacja:

W związku z pytaniami. Tak jak mówiłam, jest to szablon  uniwersalny. Szablon  nadawać się będzie na bloga fotograficznego, na blogi modowe czy lifestyle.

Aniu - tak, jest to również szablon na bloga kulinarnego ;)


7 komentarzy:

 1. Dołączam do tej zabawy, bardzo zależy mi na fajnym wyglądzie mojego bloga. Postaram się zaraz wstawić ten obrazek. Nie mam jeszcze posta i nie mogę wkleić adresu, ale na pewno go napiszę. Tu mój adres bloga: http://macegida.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dodałam ten banner :) udało się mi :)

   Usuń
  2. Witam
   Przypominam również o wysłaniu emaila

   Usuń
  3. A gdzie mam go wysłać? Proszę o adres

   Usuń
  4. Przepraszam, już zaktualizowałam posta. Widoczny jest adres email

   Usuń
 2. Zgłaszam się do wzięcia udziału w konkursie. W linku poniżej znajduje się post, na końcu którego umieściłam informację o zabawie. Banner jest wstawiony i już zabieram się za pisanie e-maila (fafelek1@vp.pl)

  http://obiektyw-mym-okiem.blogspot.com/2015/06/uroki-wiosny.html (link z postem)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Już od jakiegoś czasu noszę się z tym żeby zmienić coś na moim blogu :)
  Więc bardzo chętnie wezmę udział w zabawie :)
  Baner zabieram na boczny pasek :)\
  rudylok.blogspot.com
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń