Polecane

Najnowsze


ELLENA: szablon blogspot

Przedstawiam mój kolejny projekt, szablon Ellena. To mój kolejny szablon na bloga na platformę blogger (czyli blogspot).
Wygląd szablonu Ellena po wczytaniu na bloga

Wygląd

Prosty i przejrzysty wygląd. Dominuje biel, czerń i szarość z delikatnym akcentem kolorystycznym. W wersji demo jest to kolor "złotej musztardy".
Ten kolor może być dowolnie, w bardzo prosty sposób zmieniany. Kolor zmieniamy poprzez panel bloggera, nie musimy dokonywać zmian w kodzie. Do dyspozycji mamy nieograniczoną liczbę kolorów, wystarczy, że klikniemy na wybrany kolor na palecie kolorów.

Responsywny

Szablon ELLENA jest szablonem responsywnym, czyli dostosowuje się do szerokości. Działa idealnie, ładnie wygląda na wszystkich urządzeniach, zarówno na komputerach i laptopach, jak i na tabletach i telefonach. Świetnie działa na urządzeniach z systemem Android, jak i na smartphone'ach z systemem Windows. Poprawnie pracuje we wszystkich rozdzielczościach ekranu.

Na mniejszych ekranach Menu zmienia wygląd, pojawia się menu rozwijalne po dotknięciu (kliknięciu).

Podobne Posty

Pod każdym postem znajduje się sekcja z gadżetem Podobne Posty. Nie musisz instalować żadnych dodatkowych gadżetów typu LinkWithin.


Gwarancja jakości

Pełen, nie szyfrowany kod do Twojej dyspozycji. Szablon nie zawiera żadnych szkodliwych elementów, żadnych kodowanych/szyfrowanych skryptów, które zmieniają treść bloga (nie wstawia linków, reklam). Masz pełen dostęp do kodu.

Szablon ELLEN:

 • Responsywny - wspaniały wygląd bloga na każdym urządzeniu: smartphonie, tablecie! Wypróbuj wersję demo szablonu na swoim urządzeniu
 • Gadżet Podobne Posty pod postami - nie musisz instalować żadnych dodatkowych gadżetów typu You might also lilke
 • Łatwa modyfikacja górnego menu - w prosty sposób zmienisz linki na własne: dodasz strony, posty, kategorie. Nie musisz modyfikować kodu szablonu
 • Automatyczny skrót/fragment posta na stronie głównej (lub w całości, jeśli wolisz)
 • Automatyczne dostosowywanie szerokości zdjęć w postach
 • Proste dodawanie własnego zdjęcia profilowego, informacji typu "o mnie"
 • Obszerny zestaw ikonek społecznościowych (dostępne przyciski do  25 profili społecznościowych)
 • Kod szablonu przyjazny wyszukiwarkom
 • Bezstresowa instalacja - jeśli masz problem to prosisz o pomoc, a ja instaluję i ustawiam szablon na twoim blogu (bez dodatkowych kosztów)
Cena szablonu: 170zł


Podoba Ci się ten szablon?

 • skontaktuj się ze mną poprzez stronę na facebooku wysyłając po prostu Wiadomość 
 • lub napisz do mnie na adres:

Podoba Ci się ten szablon, ale jest jakieś "ale" ... chciałbyś coś w nim zmienić? Skontaktuj się ze mną, opisz jakich zmian potrzebujesz, a dostosuję go specjalnie dla Ciebie.

A może inny szablon? Zobacz również inne szablony na bloga blogspot:
http://blogopasja.blogspot.com/2016/01/szablon-simpla.html

4 komentarze: