Szablony na blogi Blogger (blogspot)

Piękne, nowoczesne i funkcjonalne szablony dla blogerów blogujących na platformie Blogger

Szablon KOLORA

szablon na bloga

Szablon Simpla

szablon na bloga blogger/blogspot

Szablon STYLIA

szablon na bloga

Najnowsze na blogu

Porady, dokładne instrukcje krok po kroku i wiele więcej. Poradnik blogera

Projekty, nowe szablony

środa, 4 listopada 2015

Ostatnio zniknęłam z bloga, bo zupełnie pochłonęła mnie praca. Miła przerwa na kawkę, by odpocząć i podzielić się z Wami co u mnie.
Projektowanie wyglądu bloga, mała przerwa na kawę


Co robię teraz: czyżby szablony?

tak. Pracuję, pracuję. Projektuję blogi, robię szablony, dopracowuję szczegóły wyglądów blogów. Kilka takich prac już za mną. Postaram się niedługo zebrać kilka wykonanych projektów i wam je tutaj zaprezentować. Myślę, że wyszły bardzo fajne, ale to już sami będziecie mogli ocenić.

Pora chyba już utworzyć na tym blogu coś w rodzaju działu Portfolio, gdzie zbiorę swoje prace i zaprezentuję wam blogi, nad którym pracowałam. Jak zwykle oczywiście nie mam czasu, by zająć się własnym blogiem, tak to już jest ... niestety. Ale postanowiłam nad tym popracować, i jak widzicie już jest rezultat ;)

Chcę podziękować wszystkim, którzy mi zaufali i powierzyli mi swoje blogi. Kilka metamorfoz mamy już za sobą, a już kolejne zamówienia czekają. Więc znowu dużo, dużo pracy ... ale i radości. Zawsze zależy mi na tym, żebyście byli zadowoleni.


Czy będzie nowy gotowy szablon?

A teraz odpowiedź na najczęstsze pytanie, które ostatnio otrzymuję: czy będą następne szablony?
Tak, pracuję też nad nowym szablonem. Będzie to kolejna po szablonie Ellena i szablonie Minima propozycja dla osób, które chcą odmienić wygląd bloga, ale nie bardzo je stać na zamówienie indywidualnego projektu/szablonu (koszt takiego od 250zł).

Postaram się zebrać w jedną stronę wszystkie pytania, które otrzymuję odnośnie szablonów do zakupu. Macie ich mnóstwo.

A teraz zbieram prośby i tworzę szablon wg waszych wskazówek. Powinien być on dostępny jeszcze w tym tygodniu, więc sprawdzicie czy wam odpowiada.

Jak na razie mam ogólny szkic. Póki co mamy:

  • czarny pasek na górze, który jest zawsze widoczny pomimo przewijania strony
  • pod nagłówkiem ładnie zaprezentowane obrazki obok siebie do wybranych postów (4-5 obrazki jako pasek, można na nie kliknąć, by przejść do posta). A może slider?
  • posty: tu mamy rozbieżności, bo pojawiły się prośby, by pozostawić normalne, całe posty bez robienia automatycznych skrótów - więc być może zrobimy dwie wersje szablonu
  • własna wyszukiwarka postów
  •  ... a co wpiszemy tutaj? ...
Jestem otwarta na wasze propozycje, więc śmiało zaproponujcie coś jeszcze.

Autor: Kasia Kluska (blogia / blogopasja)

2 komentarze

  1. Mam pytanie i prośbę, czy mogła byś zrobić wpis o tym jak zrobić aby zdjęcie było obok tekstu po lewej stronie gdzie jest tylko kawałek tekstu, a później się go otwiera za pomocą przycisku "czytaj dalej"? Mówiłaś o tym przy tym wpisie http://blogopasja.blogspot.com/2015/04/jak-zrobic-czytaj-wiecej-czyli-skrot.html

    OdpowiedzUsuń

Zamów szablon

Podobają ci się moje szablony?
Chcesz kupić szablon, ale masz jeszcze pytania? Napisz.

A może indywidualny projekt?
Szablon na zamówienie to indywidualny wygląd bloga, stworzony specjalnie dla Ciebie.

Kocham piękne rzeczy, kocham projektować wyglądy blogów, kocham tworzyć niesamowite szablony. Doskonale znam Bloggera, jestem programistą, łatwo współpracuję z ludźmi i nie spocznę zanim nie stworzę doskonałego bloga dla Ciebie. Więc ... na co jeszcze czekasz? Napisz do mnie.

Nazwa (np imię, nazwisko):

E-mail (pole obowiązkowe):

Wiadomość (pole obowiązkowe):