Szablony na blogi Blogger (blogspot)

Piękne, nowoczesne i funkcjonalne szablony dla blogerów blogujących na platformie Blogger

Szablon KOLORA

szablon na bloga

Szablon Simpla

szablon na bloga blogger/blogspot

Szablon STYLIA

szablon na bloga

Najnowsze na blogu

Porady, dokładne instrukcje krok po kroku i wiele więcej. Poradnik blogera

BESTA: szablon na bloga

wtorek, 22 grudnia 2015
BESTA to szablon na bloga blogger/blogspot, który charakteryzuje się wyrafinowanym wyglądem. Jego cechą szczególną jest poruszający się Slider, za pomocą którego możesz pięknie wyeksponować swoje najlepsze posty. A do tego posiada niestandardowy układ postów, które rozmieszczone są w dwóch kolumnach.

Wygląd

Szablon w kolorystyce biel-szarość z dodatkiem kropli koloru (kolor jest w pełni modyfikowalny, może być zmieniany na dowolny inny kolor w prosty sposób).
Szablon o wyrafinowanym wyglądzie, zawierający Slider z polecanymi postami oraz układ kolumnowy postów.

Szablon Responsywny

Szablon działa idealnie i  ładnie wygląda na wszystkich urządzeniach, zarówno na komputerach i laptopach, jak i na tabletach i telefonach. Świetnie działa na urządzeniach z systemem Android, jak i na smartphone'ach z systemem Windows. Poprawnie pracuje we wszystkich rozdzielczościach ekranu.
Na mniejszych ekranach szablon zmienia swój wygląd, dostosowując się do szerokości. Zmienia się wygląd menu i układ bloga (układ postów, paska bocznego, slidera).


Przetestuj szablon (wersję demo) na swoich urządzeniach.

Górne menu nawigacyjne

Menu umieszczone jest na górze bloga i podczas przewijania treści pozostaje przy górnej krawędzi. Domyślnie kolor jest biały, ale możesz w prosty sposób modyfikować kolor tego elementu i np. ustawić pasek koloru czarnego z białymi linkami (nie ma potrzeby modyfikowania kodu szablonu).

Wyszukiwarka

Na górnym pasku została umieszczona również wyszukiwarka. Wystarczy, najechać myszą na znak lupy, by rozpocząć wyszukiwanie na blogu.

Slider

Za jego pomocą wyeksponujesz swoje najlepsze posty. Poruszający się pasek tworzysz w prosty sposób bez ingerencji w kod html/css szablonu. 

Na ekranach o dużej rozdzielczości widoczne jest jednocześnie 5 postów, na średniej rozdzielczości 3 elementy, a na niższych (np smartphonach) 1 element. Elementy przesuwają się automatycznie. Jeżeli uważasz, że elementy przesuwają się zbyt szybko lub zbyt wolno, daj mi znać, a zmodyfikuję prędkość dla ciebie. Mogę również ustawić Slider, by był nieruchomy.

Jeżeli nie podoba Ci się ten element, nie chcesz wyświetlać Slidera na swoim blogu - nie ma problemu, po prostu nie uzupełnisz tego elementu i Slider się nie pojawi.


Posty

Strona główna: dwa pierwsze posty wyświetlane są standardowo na całą szerokość obszaru postów, kolejne posty wyświetlane są w dwóch kolumnach. Ilość wyświetlanych postów oczywiście możesz modyfikować.
Szablon oferuje automatyczne skracanie posta, które zostaje użyte gdy  w poście nie została użyta opcja  "Wstaw zwijanie tekstu." Jeżeli nie odpowiada ci taki automatyczny skrót (bo np chciałbyś aby tekst był dłuższy) możesz samodzielnie oznaczyć jego długość stosując Zawijanie tekstu.

 

Podobne Posty

Pod każdym postem znajduje się sekcja z gadżetem Podobne Posty. Nie musisz instalować żadnych dodatkowych gadżetów, wystarczy że oznaczysz swoje posty etykietami.

Szablon BESTA:

 • Szablon responsywny - wspaniały wygląd bloga na każdym urządzeniu: smartphonie, tablecie! Wypróbuj wersję demo szablonu na swoim urządzeniu
 • Slider - poniżej nagłówka pasek z polecanymi postami. 
 • Gadżet Podobne Posty pod postami - nie musisz instalować żadnych dodatkowych gadżetów typu You might also lilke
 • Łatwa modyfikacja górnego menu - w prosty sposób zmienisz linki na własne: dodasz strony, posty, kategorie. Nie musisz modyfikować kodu szablonu
 • Automatyczny skrót/fragment posta na stronie głównej, długość tekstu na stronie głównej możesz regulować stosując opcję "Wstaw zwijanie tekstu"
 • Automatyczne dostosowywanie szerokości zdjęć w postach
 • Proste dodawanie własnego zdjęcia profilowego, informacji typu "o mnie"
 • Obszerny zestaw ikonek społecznościowych (dostępne przyciski do wszystkich popularnych serwisów społecznościowych np facebook, google+, twitter ...)
 • Kod szablonu przyjazny wyszukiwarkom
 • Bezstresowa instalacja - jeśli masz problem to prosisz o pomoc, a ja instaluję i ustawiam szablon na twoim blogu
Cena szablonu: 220 zł

Podoba Ci się ten szablon?

 • skontaktuj się ze mną poprzez stronę na facebooku wysyłając po prostu Wiadomość 
 • lub napisz do mnie na adres:


Podoba Ci się ten szablon, ale chciałbyś coś w nim zmienić? Skontaktuj się ze mną, opisz jakich zmian potrzebujesz, a dostosuję go specjalnie dla Ciebie.

Zobacz również inne szablony na bloga blogspot (na blogger'a):


/2016/01/szablon-simpla.htmlSzablon STYLIA


Autor: Kasia Kluska (blogia / blogopasja)

Prześlij komentarz

Zamów szablon

Podobają ci się moje szablony?
Chcesz kupić szablon, ale masz jeszcze pytania? Napisz.

A może indywidualny projekt?
Szablon na zamówienie to indywidualny wygląd bloga, stworzony specjalnie dla Ciebie.

Kocham piękne rzeczy, kocham projektować wyglądy blogów, kocham tworzyć niesamowite szablony. Doskonale znam Bloggera, jestem programistą, łatwo współpracuję z ludźmi i nie spocznę zanim nie stworzę doskonałego bloga dla Ciebie. Więc ... na co jeszcze czekasz? Napisz do mnie.

Nazwa (np imię, nazwisko):

E-mail (pole obowiązkowe):

Wiadomość (pole obowiązkowe):