Szablony na blogi Blogger (blogspot)

Piękne, nowoczesne i funkcjonalne szablony dla blogerów blogujących na platformie Blogger

Szablon KOLORA

szablon na bloga

Szablon Simpla

szablon na bloga blogger/blogspot

Szablon STYLIA

szablon na bloga

Najnowsze na blogu

Porady, dokładne instrukcje krok po kroku i wiele więcej. Poradnik blogera

Zmiany na Blogger: koniec z szablonami

środa, 1 marca 2017
Znikły szablony z Bloggera. Jeśli prowadzicie bloga na blogspocie/bloggerze  to zauważycie, iż nie ma już opcji Szablon. Zamiast tego pojawiła się opcja Motyw.

Póki co, nie zauważyłam innych zmian. Widzę po prostu przycisk Motyw,  który pozwala na zmienić wygląd bloga:


Przez pewien czas inaczej wyglądał też przycisk Dostosuj. Chyba ekipa nie mogła się zdecydować i tkwił tam napis Customize.

Jestem ciekawa czy to tylko kosmetyka, czy też początek zmian i odświeżenia szablonów dostępnych na Blogerze. Chyba wszyscy zgodzą się, że wyglądy blogów proponowane przez Bloggera są nieco archaiczne.

Aktualizacja: 21.03.2017
Wow, widzieliście już nowe szablony? Już myślałam, jak wyżej, że to tylko marzenia a tu są -- nowiutkie szablony od Bloggera
Autor: Kasia Kluska (blogia / blogopasja)

12 komentarzy

 1. Dokładnie, bardzo przestarzałe. Nie ma z czego wybierać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje się, że Blogger spoczął na laurach. Nie rozumiem dlaczego nie dodadzą przynajmniej jednego normalnego, nowoczesnego szablonu. To znaczy motywu :)
   Oprócz tego cały czas mam nadzieję na zmiany w kwestii etykiet: naprawdę przydałaby się możliwość dodawania zarówno kategorii jak i etykiet. A poza tym super byłoby gdyby pojawił się nowy gadżet typu "Spodoba Ci się również" pod każdym postem. Albo gadżet pokazujący posty z danej kategorii - ... ale się rozmarzyłam ... :)

   Usuń
  2. Dobrze, że marzenia są bezpłatne :D Ale rzeczywiście Blogger nic już nie działa, i coś wydaje mi się, że raczej nie będzie działał, ze względu iż jest jednym z najpopularniejszych stron.

   Usuń
 2. A no właśnie... i co teraz...? Jak wprowadzę zmiany w szablonie??

  OdpowiedzUsuń
 3. Masakra... wydziwiają... dobrze było po staremu jak miałam listę blogów przed nosem... a nie teraz mnie bezpośrednio do postów w danym blogu wysyła. O liście obserwowanych blogów nie wspomnę, przez tydzień szukałam jak się do niej dostać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mnie te zmiany totalnie denerwowały. Wszystko jest jednak kwestią czasu - i teraz nie wyobrażam sobie powrotu do stanu poprzedniego :)

   Usuń
 4. O, nawet nie zwróciłam na to uwagi. Ciekawe, co szykują...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że zmienią się nie tylko same napisy "tłumaczenia"

   Usuń
 5. Strasznie mnie zdenerowałay zmiany w liście obserwowanych blogów, nie mogłam się odnaleźć. Teraz muszę szukać w liście czytelniczej, a wcześniej od razu widziała, co ktoś nowego dodał.
  I chciałabym aby na bloggerze była możliwość dodawanie stron z funkcjonalnością strony głównej, aby osoby obserwujące bloga mogły dostawać powiadomienia, co się dzieje na każdej stronie, o dodanych postach. Póki co można robić tylko aktualizacje i ew. dodawać powiadomienia o zmianach na stronie głównej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zobaczymy, dokąd zmierzają obecne zmiany.

   Tak sobie czytam i:
   "dodawanie stron z funkcjonalnością strony głównej" - czy twojego problemu nie rozwiązują przypadkiem etykiety i menu z takich etykiet

   "osoby obserwujące bloga mogły dostawać powiadomienia, co się dzieje na każdej stronie" - tutaj nic nie poradzimy. Ale osoby, które są zainteresowane tylko określoną tematyką twojego bloga, mogą dodać ją sobie do swojej listy. Mystarczy, że użyją adresu bloga zawierającego etykietę

   Usuń
 6. Bardzo ciekawy blog prowadzisz, coś czuję, że będę tutaj często zaglądać! :)
  Ps. Leci obserwacja, chcesz to zajrzyj do mnie, dopiero się powoli rozwijam. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zmiana nazwy to raczej taka symboliczna zmiana. Najwazniejsze, ze po tylu latach są już wreszcie jakies nowe responsywne szablony.

  OdpowiedzUsuń

Zamów szablon

Podobają ci się moje szablony?
Chcesz kupić szablon, ale masz jeszcze pytania? Napisz.

A może indywidualny projekt?
Szablon na zamówienie to indywidualny wygląd bloga, stworzony specjalnie dla Ciebie.

Kocham piękne rzeczy, kocham projektować wyglądy blogów, kocham tworzyć niesamowite szablony. Doskonale znam Bloggera, jestem programistą, łatwo współpracuję z ludźmi i nie spocznę zanim nie stworzę doskonałego bloga dla Ciebie. Więc ... na co jeszcze czekasz? Napisz do mnie.

Nazwa (np imię, nazwisko):

E-mail (pole obowiązkowe):

Wiadomość (pole obowiązkowe):