Szablony na blogi Blogger (blogspot)

Piękne, nowoczesne i funkcjonalne szablony dla blogerów blogujących na platformie Blogger

Szablon KOLORA

szablon na bloga

Szablon Simpla

szablon na bloga blogger/blogspot

Szablon STYLIA

szablon na bloga

Najnowsze na blogu

Porady, dokładne instrukcje krok po kroku i wiele więcej. Poradnik blogera

Blogia: O mnie

poniedziałek, 26 września 2016
BLOGia to wynik połączenia dwóch moich hobby: blogowania oraz tworzenia stron internetowych. Z czasem hobby zmieniło się w prawdziwą pasję, która dotknęła każdej sfery mojego życia.
Obecnie projektuję i wykonuję szablony na blogi wierząc, że przemyślany projekt, jakość wykonania (kodowania) i wyjątkowe podejście do czytelników są najważniejsze.

Mówiąc prościej: kocham to co robię i uwielbiam dzielić się tym z innymi. Mam nadzieję (i mocno wierzę), że mój blog BLOGia nadal będzie się rozwijać, udoskonalać i umacniać swoją pozycję jako godne zaufania źródło pięknych i wysokiej jakości szablonów na blogi oraz jako najlepsze źródło profesjonalnych porad dotyczących blogowania, tworzenia i prowadzenia bloga.
W tym momencie już wiesz, że zajmuję się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych (ależ to brzmi oficjalnie!). Dziękuję Ci, że poświęciłeś czas na przeczytanie informacji O mnie! Jeśli chcesz ze mną współpracować proszę skontaktuj się ze mną.Zamów szablon

Podobają ci się moje szablony?
Chcesz kupić szablon, ale masz jeszcze pytania? Napisz.

A może indywidualny projekt?
Szablon na zamówienie to indywidualny wygląd bloga, stworzony specjalnie dla Ciebie.

Kocham piękne rzeczy, kocham projektować wyglądy blogów, kocham tworzyć niesamowite szablony. Doskonale znam Bloggera, jestem programistą, łatwo współpracuję z ludźmi i nie spocznę zanim nie stworzę doskonałego bloga dla Ciebie. Więc ... na co jeszcze czekasz? Napisz do mnie.

Nazwa (np imię, nazwisko):

E-mail (pole obowiązkowe):

Wiadomość (pole obowiązkowe):